• 22
  • 1
  • 2
  • nlmh4wt7

HQC Electronics - High Quality Guarantee

E pajisur me teknologjitë më të fundit, makineri të avancuar dhe objekteve si detektor VKM, Rrjeti Analyzer, detektor Fluke dhe koha domain reflektor, HDMI kontrollor etj,

Advantage Network Produkte

Përveç produkteve të lartë të performancës, HQC ofron të besueshme pas shitjes service.That do të thotë që ne të ju lejojnë të përdorin produktet tona në mënyrë të sigurt dhe efikase, HQC premtoj "Zero Akuzat Ndërrimi" për klientët!

HQC® BRAND PRODUCTS

  • fabrikë
  • fabrikë

Ningbo HQC Elektronikë CO., LTD [HQC®] u themelua në Ningbo si një prodhuesi kryesor i specializuar në zgjidhjen e kabllove të strukturuar mbi 20 vjet R & D dhe përvojën e prodhimit.

Produktet HQC kryesisht mbulojnë,

1st , Tela dhe Kuvendi Cable

kabllot HDMI, optik kabllot fibra litarët Patch, kabllot LAN dhe RJ11 / RJ45 litarët patch, kabllot DVI, kabllot VGA, kabllot Display port, USB 2.0 dhe 3.0 kabllot, kabllot RCA, S-video kabllot, kabllot alarmit, kabllot Gjuha, Scart kabllot, Kabulli koaksial, kabllo Power, SATA, kabllot DB / DC, kuvendet ndryshme Cable dhe Mbulim Gjuhësh etj ...

Pse Zgjidhni HQC Elektronikë

furnizues profesionale OEM për klientët famshme industriale mbi 30 vende dhe rajone të tilla si SHBA, Britania e Madhe, Gjermania, Franca, Italia, Japonia etj

Funksion rrjetë Produkte

HQC gjithmonë të këmbëngulë për risi. HQC Electronics ka të fortë R & D aftësinë për produktet e përpunuara dhe zgjidhje.

WhatsApp Online Chat !