Cable Organizer Me Cover

Përshkrim i shkurtër:

Menaxheri Cable me mbuluar menaxhimin Cable është fiksuar në 19 kabinetin inç, e cila është i papërshkueshëm nga pluhuri me mbulesë, e cila siguron një mënyrë të pastër, të bukur dhe të thjeshtë të organizimit të tufa të mëdha të kabllove dhe kabllo patch. 1.Rack kabllor mountable menaxhimit 2.19 "rack mountable 3.Material: metaleve / plastike 4.1U / 2U dispozicion 5.Conform të RoHS, ETL 6.With mbuluar, i papërshkueshëm nga pluhuri               


 • FOB Çmimi: E negociuar
 • Min.urdhër Sasia: E negociuar
 • Furnizimi Aftësia: Si kërkohet
 • Port: Ningbo; Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Menaxheri Cable me mbulesë 

  menaxhimit Cable është fiksuar në 19 kabinetin inç, e cila është i papërshkueshëm nga pluhuri me mbulesë, e cila siguron një mënyrë të pastër, të bukur dhe të thjeshtë të organizimit të tufa të mëdha të kabllove dhe kabllo patch.

  1.Rack menaxhimit mountable kabllo 

  2.19 "rack mountable

  3.Material: metaleve / plastike

  4.1U / 2U dispozicion

  5.Conform te RoHS, ETL

  mbuluar 6.With, i papërshkueshëm nga pluhuri 

               


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !